Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik Esti OKJ-s (felsőfokú)...

Melyik Esti OKJ-s (felsőfokú) képzéseket érdemes jobban szemügyre venni ami ér is valamit?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ha jól tudom akkor tavaly óta már 2 OKJ-s szakmát lehet ingyen szerezni.

Jelenleg van egy Számítógép szerelőim (középfokú), elég fain érettségi, angol középfokú nyelvvizsga, tudom ezek nem érnek sokat.

Egyetemet elkezdtem ELTE IK-n de a programozás és matek elmélet nem igazán ment (vizsgákon előbbit átmákoltam 1,5 évig, utóbbit meg abszolút buktam).


Mivel október végén leszek 25 és nem hiszem, hogy lesz szerencsém bekerülni nappalis rendre mint volt OKJ-s ismerősömnek.

Bérlet tudtommal estin és nappalin is kedvezményes de estihez kb. ennyi plusz jár.


Kérdésem az lenne milyen felsőfokú OKJ-s képzést tudnátok ajánlani tapasztalataitok és az imént leírtak alapján ami ér is valamit (és még esetleg később egyetem/fősuli kapcsán is hasznát venném)?


Egyelőre nem néztem át a mostani szeptemberi kínálatot mivel 1 hónapja alig volt meghirdetve bármi is [link] -n.



2016. júl. 26. 22:43
 1/2 A kérdező kommentje:

Közben keresgéltem és mint kiderült már nem felsőfokúnak hívják hanem emelt szintűnek vagy felső középfokúnak ezeket a képzéseket.


Elvileg a következőkre juthatok végzettségeim alapján(és valamilyen szinten közöm is van hozzá):


Emelt szintű:

-------------

Egyéb:

Fotográfus és fotótermék-kereskedő


Elektronika:

Automatikai technikus

Elektronikai technikus

Erősáramú elektrotechnikus


Gépészet:

Épületgépész technikus

Gépgyártástechnológiai technikus

Mechatronikai technikus


Informatika:

CAD-CAM informatikus

Gazdasági informatikus

Infokommunikációs hálózatépítő és üzemeltető

Informatikai rendszergazda

IT mentor

Műszaki informatikus

Szoftverfejlesztő


Művészet:

Grafikus

Kiadványszerkesztő

Mozgókép- és animációkészítő


Nyomdaipar:

Nyomdaipari gépmester


Ügyvitel:

Irodai asszisztens

Ügyviteli titkár


Felső középfokú részszakképesítés:

---------------------------------

Elektronika:

PLC programozó


Informatika:

Adatbázis kezelő

Szoftverüzemeltető-alkalmazásgazda

Webmester


Művészet:

Mozigépész


Felső középfokú szakképesítés:

-----------------------------

Művészet:

Mozgóképgyártó

Mozgóképterjesztő és -üzemeltető

2016. aug. 2. 23:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Szoftver fejlesztő
2016. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!