Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Neptunban tárgyfelvétel hogy...

Neptunban tárgyfelvétel hogy működik?

Figyelt kérdés

Az világos, hogy kiválasztom az adott félévre meghírdetett tárgyakat, meg nyílván a szakomat, és akkor rámegyek a keresés gombra.


Kérdéseim:

1, Itt kiad 18 tárgyat nekem. Akkor most az összeset fel kell vennem ebben a félévben? Mindössze egy szabadon választott tárgy van a listában, a többi kötelező. A szabadon választottat vegyem fel?

2, Ha rámegyek arra az opcióra, hogy "órarendtervezőbe", akkor azt a tárgyat még nem veszem fel automatikusan, ugye?

3, Hol van az az opció, amivel fel tudom venni a tárgyat?


Bocsi az ilyen "primitív" kérdések miatt, de nem akarok elszúrni semmit, a neten meg nem találtam részletes tutorialt. :)


Köszi a választ!



2016. júl. 31. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb az lenne, ha megkeresnéd az egyetem honlapján a szakod mintatantervét, és abban megnéznéd, hogy milyen tantárgyak szerepelnek az első félévnél.
2016. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg egy szakot mondanál?
2016. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az őszinte válasz erre az, hogy sehogy:D (aki használja rendszeresen a neptunt érteni fogja xd)
2016. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

néderlandisztika szakról van szó.

Amúgy köszi a válaszokat... Valahogy akkor majd megoldom, viszont szerintem elég idegesítő, hogy nem bírnak egy normális pontról-pontra ismertetőt összeállítani a neptunról kapcsolatban. Vagy ha már nem csinálnak ilyet, legalább tennék egyértelművé a honlap felületét...

2016. júl. 31. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

ó, édesem, lesznek ennél felháborítóbb dolgok is... :D


amúgy írták neked valahol, hogy neked most fel kell venned a tárgyaidat? még nincs is tárgyfelvételi időszak

2016. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
miért, az mikor van? és fogok róla kapni levelet, vagy mi? lekldték neptun azonosítómat és írták a további teendőket, köztük a tárgyfelvételt is. Egy szóval sem szerepelt a levélben az, hogy majd mikortól lehet tárgyakat felvenni.
2016. júl. 31. 13:12
 7/7 anonim válasza:
5-ös, mondjuk agyjátszás meg "édesemezés", a saját ismereteid demózása helyett segíthettél volna is te kibukott Hök-ös darumadár 😂
2023. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!