Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás szakról...

Nemzetközi gazdálkodás szakról vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz, hasznos-e, aki ezt végezte/végzi mit gondol róla?

2016. júl. 31. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy év múlva felteszed megint a kérdést, saját tapasztalatot is fogok tudni mondani, most vettek fel oda.

Én azért (is) jeentkeztem oda, mert az ismerőseim, akik ott tanultak, mind nagyon jó lehetőségeket kaptak ott. 2 nyelv ugye a minimum, ez szerotem hasznos, ha külföldön vagy akár belföldi vállalatnál akarsz elhelyezkedni, itthon ugye tartani kell a kapcsolatot a külföldi megrendelőkkel stb.

Kicsit mindenbe betekint, nem csak egy általános közgazdász diplomát ad. Szakosodni is elég sok irányba lehet és elhelyezkedni is, a HR-től a közgáz tanárig vezetői állásban is akár.

Akik itt végeztek ismerőseim, mind olyan jó kezdő fizetéssel indultak, hogy csak na... Külföldön ha tanulsz vele, szintén nagy haszon és előny. Vannak magolósabb tantárgyak, de van, ami csak csupa logika és nekem ezért volt nagyon szimpatikus, mert nem csak töménytelen mennyiségű elméletet kell magadba tömni, hanem ha kicsit belegondolsz, elég magától értetődő ek a dolgok.

2016. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!