Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A gazdinfo tényleg kamuszak?

A gazdinfo tényleg kamuszak?

Figyelt kérdés
Most olvastam gyakorin, és ez elvette a kedvem... :s
2016. aug. 2. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Ki mondta ezt a baromságot? Nyugi, nem kamuszak.
2016. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

egyikhez se fogsz érteni, és nincs olyan állás, ahova mindkettő kell.

Mindjárt írják alattam, hogy sap meg adatbázis, de az csak info.

2016. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Kicsi pénzügy, kicsi informatika. Nem fog annyit tudni, mint egy közgazdász, vagy egy informatikus. Ezért nem szívesen alkalmazzák őket, ha mégis, akkor pedig éhbérért.
2016. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
akkor legyek szoftverfejlesztő?
2016. aug. 2. 16:44
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

2-es, 3-as, értetek hozzá?


Mérnökinfón tanulok, de sok programtervező infós és gazdinfós ismerősöm van.


A tárgyak nagy része azonos. Proginfón több a matek, mérnökinfón van fizika, míg gazdinfón van gazdaság, de ennyi.

2016. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
már progterv info n is van titkárnőképzés, hála a szakosodási lehetőségeknek 1év után, de ne akarjuk már bemagyarázni, hogy a gazdinfo jobban megtanít infóra mint a többi, a sok közgazdász óra meg csak butít, mindenki nyomja fullba kretént, hogy majd ő lesz a jani a multinál, de azt nem fogja fel, hogy könyvelőkre van szükség, csak azt meg nem tanítják.
2016. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A gazdinfo az egyik legjobb választás. Hamar találnak állást és elég jól fizet. A gazdinfó bsc után mehetsz gazdasági MSC-re meg informatikai MSC-re is. Ez külön jó benne.
2016. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyikon minden kamuszak ami nem mérnök. Itt még az orvos is le van nézve, a jogász munkanélküli lesz stb. Nem kell arra adni, amit itt írnak.
2016. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nem tartom kamuszaknak (SZTE), mivel az informatikus tárgyak egy az egyben ugyan azok mind a három szakon. Annyi, hogy a másik kettőn van néhány plusz, mélyebb tárgy (amit kevesen használnak a mindennapi munkájuk során), ehelyett vannak gazdasági tárgyak. Nekem csak két gondom van ezzel a szakkal:

- _Szerintem_ a gazdasági része az kevés, tehát itt SZTE-n inkább informatikus lesz az ember, egy kis gazdasági ismerettel. De nem tudom, ez mennyit ér a valóságban.

- Nem tudom mi az oka, de több olyan gazdinfóssal is találkoztam, akik saját bevallásuk szerint nem vagy nagyon kicsit tudtak programozni 3. év végére. Ami számomra rejtély...

2016. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de még várom a többi választ is:)
2016. aug. 4. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!