Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen továbbtanulási irányt...

Amcsih kérdése:

Milyen továbbtanulási irányt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeptemberben leszek tizenegyedikes. Matek faktra jelentkeztem, mivel imádom. Mellette a fizika is a kedvencem és érdekelnek a pénzügyi, gazdasági részek is földrajzon. Azon gondolkoztam hogy megéri-e matek-fizika tanárnak menni, ilyen fizetésért. Eszembe jutott még a pénzügy és számvitel szak, de félek nem lesz meg az a pontszám, hogy az államira bekerüljek.

2016. aug. 3. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél gépészmérnök.
2016. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Matek-fizikával mindenképpen valamilyen komolyabb mérnöki alapszak (gépész, villamos, energetikai, esetleg mérnök-infó). Itt úgyis lesznek gazdasági tárgyaid is, aztán ha még ezek után is érdekel mesteren még elmehetsz ilyen irányba.
2016. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a gimis tárgyaid alapján dönts. Rossz szerintem a hozzáállás, hogy "jó vagyok ebből és ebből, elmegyek ennek" aztán rájössz, hogy nem is érdekel amit tanulsz. Bármi lehetsz. Felvin nézelődj, és kizárólag az érdeklődésed döntsön. Mivel szeretnél nap mint nap foglalkozni? Aztán utána nézd, hogy amúgy milyen gimis tárgyak kellenek oda. Ha csak utolsó évre döntesz és nem faktos tárgyból kéne emeltezned, az se gond. Egy év alatt röhögve bármilyen emeltre fel lehet készülni.
2016. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!