Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemsokára megérkezik az első...

Mzz591 kérdése:

Nemsokára megérkezik az első fizetésem. Szerintetek mire költsem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Van érettségim és ép.gépész szakmám.De pár hónapja azt tervezem hogy leraknék egy biztonságiőr tanfolyamot mert tetszik és hosszú távon is szeretnék majd ebbe dolgozni, munkahelyi lehetős is lenne benne. A mostani munkahelyem egy gyár, 2-3 hónapig bírom max utána váltani akarok, és ezért is szeretném a fizetést hasznos dologra költeni.Jelenleg ami tervbe van: ha minden félre rakok akkor max olyan 300ezrem lesz ebbe a pár hónap alatt amit össze tudok gyűjteni.

Amire költeném: Bizton.tanfolyam (130-150) + kocsi (ehez még +ba gyüjtenem kell egy kicsit még)


Vagy veszek egy számítógépet + bizton.tanfolyam

Nagyon szeretek gépezni, és a jelenlegi gépem ellégé régi, gondoltam arra is hogy 150 körül vennék egy gépet, de a munka miatt igaz alig lenne időm, de még is nagyon szeretek játszani számítógépes játékokon, de hosszútávon lehet jobban megérné inkább félrerakni egy kocsira, nem akarok nagy szám kocsit olyan 200-250ezerért szeretnék venni hogy legyen mivel munkába járni , és ne kelljen buszozni.


Szerintetek mire költsem ? :/ egy igazi kocka vagyok így jó lenne egy gép, de hosszabb távobb meg lehet a kocsival jobban járnék :/



2016. aug. 5. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Csajokra meg piára!
2016. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Próbálj meg, megélni a következő fizuig ebből a fizetésedből.
2016. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most mért kell ilyenek lenni? csak megkérdeztem hogy ti mit tennétek a helyembe a két válaszlehetőség közül :/
2016. aug. 5. 19:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Géped már úgyis van, szerintem a további pénzkereset érdekében ruházz be. A bizt. őri tanfolyamra, mivel azt találod jobb munkának. A többit rakd félre és ha netán célszerű lesz egy kocsi az új munkahelyre járáshoz akkor lesz miből venni.
2016. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
49%
Szerintem vegyél egy kocsit, és ha kell akkor késsőbbi fizetésbő vehetsz egy gépet. ;)
2016. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%
Bocsánat az előbb kimaradt egy l betű. Tehát fizetésedből
2016. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez nagyszerű, és arra gondoltál már, hogy a nyugdíjadat ki fogja majd adni?
2016. aug. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tedd félre amennyit tudsz, jelenleg mivel dolgozol, úgysem tudsz mellette tanfolyamokra járni. 2-3 hónap alatt meg majd még eldöntöd, hogy mi legyen, addig több szempont szerint mérlegelhetsz.


Amúgy miért szeretnéd elhagyni a pályát? Nem tetszik a munkahely?

Esetleg nem néztél más munkahelynek utána?

És miből gondolod, hogy bizt.őrők olyan jól keresnek, és jobb mint az ép.gépészet?


Őszintén, én nem hagynám el a pályát, mivel épületgépészekre mindig nagy szükség lesz, és álláslehetőség is bőven kínálkozik.


Esetleg mehetnél a felsőoktatás felé is, üzemmérnökin nem gondolkodtál?

2016. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy vele milyen a vagyonőri szakma? Ilyen végzettséggel százszor jobb munkát találsz.
2016. aug. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!