Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik középiskola lenne...

Melyik középiskola lenne számomra jó?

Figyelt kérdés

Budapest ( II. ker-ben) lakom,jó lenne egy közeli iskola..4-5 átlagom van.Olyan suli érdekelne ahol nem kell annyira rengeteget tanulni,de egy jó főiskolába át tudnék kerülni..Inkább a tánc a festészet a rajz,pszichológia,színészet vagy zene stb. érdekelne.

Igen tudom hogy ez nem kívánság műsor,de azért jó lenne egy barátságos közeli sulit találni. (Légyszi értelmes válaszokat írjatok.) Előre is köszi!! :)



2016. aug. 7. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Givin' Answers ***** válasza:

Szia!


"Olyan suli érdekelne ahol nem kell anyira rengeteget tanulni"


Ez relatív. Valakinek sokat kell tanulni a 4-esért, valaki meg csak 5-ösöket kap. Mennyit tanultál a 4,5 átlagért?


Jó főiskolába kb mindenhonnan át lehet kerülni, rajtad múlik.


Egyébként de, ez kívánságműsor.. Eldöntöd, hogy mi érdrkel és kész.


Nézd meg a középiskolai rangsort!

Válassz egy sulit és nézz utána. Ne itt :D

2016. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Azért a rangsor sem olyan sokatmondó.

2016. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Köszönöm,ez már öröm számomra,hogy jó fősuliba bárhonnan be lehet kerülni. :) Ami a jegyeket illeti.Azért már többet kell tanulnom a kelleténél hogy ne kapjak egy hármast se,de négyes átlag mindig megvolt.Amelyik tantárgyak nem mennek annyira: töri,nyelvtan,biosz. Igen ezek azok amikhez tanulni kell,tudom. Úgyhogy ez érthető :).Körül néztem,de nem tudom még mindig,mi lenne jó.Tudnál iskolákat ajánlani? (most akkor mindegy a tanulás,csak jó lenne ha közel lenne..) Köszönöm!
2016. aug. 13. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!