Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes választ...

Milyen szakmát érdemes választanom, ha a legtöbb dologban jó vagyok, kiemelkedően semmiben, nem vagyok szorgalmas, de vág az eszem és ügyes vagyok?

Figyelt kérdés
Jog kizárva. Irodalom nem érdekel. Matekból, fizikából jó vagyok. Megy az informatika, de annyira nem, mint amennyire a profiknak. Nyelveket is szeretem. Későbbiekben nem szeretnék irodai melót, se monotont. Olyan helyen szeretnék dolgozni, ahol kell használni az agyamat, vannak kihívások, fejlődési lehetőségek, utazások. Milyen OKJ-t vagy egyetemet kezdjek el?

2016. aug. 7. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Díler, lovász, tehenész.

Csinálj amit akarsz, egy szimpla melós leszel úgyis.


Menjél taxi sofőrnek.

Hallucinogén drogok erre nem adnak választ. Hallottuk, h a rendőröknek is szemet szúrt, amit csin...

Te tudod.

2016. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen műszaki területen kellene próbálkoznod.
2016. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!