Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélye van egy nőnek...

Czkorka kérdése:

Mennyi esélye van egy nőnek bűnügyi nyomozó ként el helyezkedni? És nagyon nehéz az egyetem amit el kell hozzá végezni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 17:50
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Másodéven vagyok jelenleg az egyetemen és bűnügyi szakot végzek. Egy két dolgot már elég tisztán látok a jövendőbeli munkámmal kapcsolatban.

Először is az hogy nő vagy, semmi nehézséget nem jelent. A szakaszom 1/3 lány.

Az elhelyezkedés részét a kérdésednek nem értem teljen. Ha elvégzed az egyetemet, kineveznek hadnagynak, és garantálnak neked helyet valamelyik kapitányságon. Tehát nincs olyan hogy valaki nem tud elhelyezkedni nyomozóként.

Most látom hogy nem teljesen aktuális a kérdés, tekintve hogy másfél hónapja tetted fel, ezért részletekbe nem megyek bele csak ha még érdekel. De akkor szívesen mesélek az elvárásokról/oktatásról/szakról. :)

2016. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!