Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak tovább? (szakkö...

Minek tanuljak tovább? (szakközép+okj) többi lenn! SOS! Nagyon tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Nem tudom minek tanuljak tovább, és már csakk fél évem maradt eldönteni :/ gondolkodtam a pénzügyi számviteli ügyintézőn egy közgazdasági szakgimnáziumban, de azt mondták hogy nehéz vele elhelyezkedni és főiskola nélkül nem ér sokat! az lenne a kérdésem még hogy egy szagimnáziumi érettségivel mit pl közgazdasági suliban végeztem ,lehet továbbmenni más témbáan főiskolára, egyetemre? persze nem olyan komolyra mint orvos vagy hasonló, csak vmi egyszerű, de mégis, persze ahhoz olyan érettségi lenne??? lehet?? nagyon tanácstalan vagyok, annyit rólam hogy lány vagyok, szeretem az infót, de nem szeretnék CSAK azzal foglalkozni, matek megy, 5ös, nyelvből aránylag jó vagyok, ötös, de azért na, magyar 5ös, törit nem szeretem, és kb ennyi, de semmi értelmes ötletem nincs a pü-sz ügyintézőn kívül, már ha az :/ gyors választ kérlek :/
2016. aug. 11. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Pénzügy számviteli okj-n végeztem, 110k nettót lehet vele keresni, szóval lófasz és egyik munkatársam sima érettségivel van ugyan olyan pozicioba mint én. Menj egyetemre ha teheted, okj-vel keveset lehet keresni

2016. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, mennyi idő volt amíg el tudtál helyezkedni? Nehéz? Köszönöm hogy olyan válaszolt aki benn van ebbe, még nem is a pénz lenne a legnagyobb baj mert ebben lehet szintet lépni/ fejlődni vagyis én ezt olvastam 😊 egyre jobban hajlok arra hogy még tanulok tovább, ugye egyetemre, de majd meglátjuk 😉

Egyébként kicsit beszélnél nekem a szakmáról? Mennyi időt dolgozol, mikor, és hogy maga nagyon nehéz? Milyen volt kb az átlagod mikor tanultál? Bocsi ha nagyon személyes kérdések de ezek segítenének naggyon sokat 😉 azétt köszi ha válaszolsz

2016. aug. 13. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!