Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit ér egy OKJ mérlegképes...

Mennyit ér egy OKJ mérlegképes könyvelői képesítés?

Figyelt kérdés
Pénzügy számviteli ügyintéző vagyok jelenleg, nagy előrelépés lenne vagy csak idő/pénz pazarlás?

2016. aug. 11. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy milyen munkakörben dolgozol. Én is épp most gondolkodom ezen.
2016. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csináld meg, megéri. (én most csináltam IFRS-t, kezdem ősszel az adótanácsadóit)
2016. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz rá az állásbörzére mennyi könyvelőt keresnek.Aztán dönts.Engem a több száz állásajánlat meggyőzött.
2016. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mihez kezdjek...jelenleg van állásom de többre vágyom de ha elmegyek erre a képzésre rámegy a megtakarításom és fel is kell, hogy mondjak. Hát nem tudom, köszi a válaszokat
2016. aug. 15. 18:37
 5/5 anonim válasza:
0%
szart se ér fiacskám
2016. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!