Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskola az Európa 2000?...

Milyen iskola az Európa 2000? Nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia ide jarok.

Konnyu bekerulni de tanulni sokat kell, ez a nyelvekre vonatkozik.

Az iskola szep, a bufe is nagyon jo

Viszont a felsosok szornyuek, rolam mar mindenfelet kitalaltak

Egyebkent az osztalyom jo

Osszessegebe szeretem a sulit szerintem megerte idejonnom

2016. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod:)
2016. nov. 11. 18:14
 3/5 anonim válasza:

első!! :) megkérdezhetem melyik évfolyamra jársz? :) én is oda járok:)

egyébként egyáltalán nem nehéz bekerülni :) hallottam olyat hogy valakit összesen 7 ponttal vettek fel :) viszont valóban sokat kell tanulni, attól függetlenül. (jó okéé, pénzes a suli persze hogy bárkit felvesznek xd)de a egyébként a közösség színes. Csak hááát, nagyon pletykás...a falnak is füle van. itt szinte mindenkiről hallasz mindent. a büfé szuper. az árai egy icipicivel magasak,de még így is egész jó. A tanárok 3/4 része sem a legzseniálisabb...

okééé...enyhén fogalmazva xDD. nagyon szervezetlenek. Van amelyik nagyon tudja adni a képét az osztály előtt. Sőt a fele nem is tud tanítani. mivel többségük fiatal, nagyon jó kapcsolatuk van a többi diákokkal.viszont emiatt nem is veszik észre hogy attól még szarul tanítanak. persze vannak nagyon jók is ami a másik fele. valamint ne hidd el azt a buta szlogent hogy "az iskola családias környezettel..." bla bla blaa xD jó vicc xDD nem szigorú az iskola kivéve ha megjegyeznek egy életre xD Nyekben a tanároktól nem kell annyira félni xd ott még előadják hogy milyen szigorú iskola meg hogy mindent komolyan vesznek és precízek mindenben ,de már félévben rá lehet jönni hogy nem így van. A nyek az egy laza év. persze ott is kell tanulni. Sőt! (mivel a tanárok nem tanitanak) xD

végülis ennyi xD ha van még kérdésed még írhatsz :)

2016. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Nagyon szeretnék bekerülni.

2016. nov. 26. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Bekerulsz mert mindenkit felvesznek osztalytarsamnak 8. Ba 2,6 os atlaga vokt
2016. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!