Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi tételek évfolyamra...

Érettségi tételek évfolyamra bontva?

Figyelt kérdés
Van olyan oldal, ahol az érettségi tételek rendszerezve vannak aszerint, hogy melyik évfolyamban volt tananyag?

2016. aug. 18. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla. De ha találnál is akkor se biztos hogy a te tanárod azt tényleg megtanította azt abban az évben amikor kellett volna. Meg azt se teljesen értem hogy ez miért lenne jó neked, de az a te dolgod:D
2016. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kár :/

Az a helyzet, hogy a nyár elején elköltöztünk, és most nyár végén át akartam nézni az idei anyagot (9. évfolyam), és ekkor vettem észre, hogy a betelt füzetek ott maradtak a régi házunkban, de a tulaj már kidobta őket. És igazából át szeretném máásolni osztálytársam füzetéből a dolgokat, de csak a fontosabb, érettségi tételeket. Ezért lett volna jó, ha valahol össze van szedve, hogy mik a fontosabb anyagrészek pl. 9.-ben. :)

2016. aug. 18. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Ejha, te aztán szorgalmas vagy... :D

oktatas.hu-n minden tantárgyból fent van a követelményrendszer, nem évfolyamra bontva, de kb. időrendben.

2016. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt meg tudod nézni hogy mik az írásbeli tételek (szóbelit majd a tanár adja) és arra csak emlékszek hogy hol hagytátok abba meg hol kezdtétek szóval attól addig kell. De szerintem felesleges bemásolni és ezzel foglalkozni most, amikor érettségi előtt leszel és kidolgozod a tételeket rengeteg forrás lesz a neten, vannak erre a célra könyvek is, plusz a tanár is segíthet akár (lediktálja, ismétel, tanárfüggő). Szóval nem halsz majd bele ha pár tételt nem tudsz a régi füzeteidből írni, sőt lehet a többit se abból fogod.
2016. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek ugyan nem érettségi tételek, de itt meg tudod nézni, melyik tananyag melyik tanévhez tartozna hivatalosan. Abban viszont igaza van az előttem szólónak, hogy egyáltalán nem biztos, hogy te azt tényleg abban az évben tanultad meg, sok iskolában brutális a csúszás a tantervhez képest.


[link]


Remélem, segít valamit :)

2016. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!