Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudok elég információt...

Nem tudok elég információt találni. Milyenek ezek a Középiskolák? ⬇

Figyelt kérdés
4,7/ 4,8 az átlagom. Nem akarok egy versenyistalloba menni de nem is egy gyengébe. Legyszi mondjatok egy par szót ezekről a gimikről: Szinyei Merse Pál Gimnázium, Kölcsey Ferenc Gimnázium. Én abszolút nem tudok megfelelően tájékozódni es segítséget szeretnék. A válaszokat előre is Koszonom.

2016. aug. 20. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán egy városnév beírása a keresőbe előrébb vinne :)
2016. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt tenyleg elfelejtettem. Budapesti vagyok.
2016. aug. 20. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mire vagy kíváncsi?
2016. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban a tagozatok, tanárok és maga az iskolai élet érdekelne :)
2016. aug. 21. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod hol találhatóak az iskolák, akkor szánj rájuk 1 napot, és nézz be, kérdezősködj ott
2016. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia! Én idén szeptembertől kezdek a Kölcseyben az olasz-angol tagozaton. A suli eddig nagyon szimpatikus, nekem is 4.8 volt az átlagom 8 év végén és félévkor is! A felvételit igazán elszúrtam, 64 pontot írtam, és az igazat megvallva nem a Kölcseyt irtam be a sorba az elsőnek, hanem a madachot ami akkor tényleg alomsulinak tűnt, és amikor nem hívtak be szobelizni nagyon el voltam keseredve, de mostmár egyáltalán nem bánom, sőt örülök neki, hogy inkább ide a Kölcseybe vettek fel! Nemrég ertem haza a golyataborbol ami számomra az életem egyik legjobb tábora volt, örökre felejthetetlen marad a számomra :) ha bármi kérdésed van még a táborral kapcsolatban írj!

Másrészt a Kölcsey nagyon közösségi suli, egy csomó programot szerveznek iskolán kívüli is amik általában nagyon jól szoktak sikerülni :D. Ez meg abban is megnyilvánul, ahogyan a gólyatáborban voltunk foglalkoztatva, külön csoportokra beosztva hogy tényleg mindenkivel meg tudjunk ismerkedni es hogy örökké tartó barátságokat köthetssunk! Tőlem jelenleg ennyi telik, de ha kiváncsi vagy meg más dolgokkal kapcsolatban is írj bátran! (Szóbeli, nyelvi felmérő)

2016. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!