Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 24 vagy 25 éves korig lehet...

24 vagy 25 éves korig lehet ingyenes nappali OKJ-ra beiratkozni?

Figyelt kérdés

Eduline szerint ha még nem múltam el 25 akkor még nyugodtan lehet.

Az Athéné, Computer School, BiK, Szamalk szerint 1992. január 1. után született embereknek jár csak, LIA iskola szerint meg 1991. január 1. utániaknak.


Poén az, hogy Computer School-ba 2012-ben be tudtam iratkozni nappalisra amikor 21 év volt a korhatár és 20 voltam, szóval ugyan az a helyzet mint most csak +4 év.


Ha van egy suli ahol egyedüliként oktatják azt amit szeretnél tanulni (tfh.: CAD-CAM informatikus) és máshol nincs az országban, de csak nappalis van és 1992. jan. 1. szerint nézik a kort az ellen mit tudok lenni?


Talán sokaknak aktuális ez a téma.



2016. aug. 22. 13:32
 1/3 A kérdező kommentje:

UPDATE-1: Athénéból jött levél miszerint első évet nappalisként végezhetném, de a 2. évet csak estin.


Szóval már 3 variáció van:

1.: Nappalis mind 2 év.

2.: Csal az első év nappalis, második év esti.

3.: Esti mind 2 év.

2016. aug. 22. 15:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha most huszonnégy vagy (nem töltöd be év végéig),

akkor iratkozhatsz be nappalira

2016. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legfeljebb majd átraknak estire (jövőre)
2016. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!