Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen pályát válasszak?...

Milyen pályát válasszak? Többi lent .

Figyelt kérdés
Most megyek nyolcadikba és még nem tudom hogy mi legyek szóval a segitségeteket kérném. Gondolkoztam a rendezvényszervezésen, de nem tudom hogy ez nekem való-e. Esetleg ti milyen szakmát tudtok ajánlani nekem?

#pálya #pályaválasztás #milyenpályátválaszak
2016. aug. 23. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írd le, mi érdekel, miből vagy jó. Trilliónyi szakma van...
2016. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vannak erről szólo könyvek, cikkek, tesztek. Mi nem tudunk segíteni
2016. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

? :D Ebből a három monddatból térképezzük fel a személyiségedet és a képességeidet?


Ha gimibe mész nem kell 14 évesen pályát választanod. Elmész egy általános tanrendűbe, és úgyis rájössz, mi érdekel, ha meg valami tantárgy kifejezetten akkor egy tagozatosba.


Ha szakközépbe vagy szakmunkásba mész akkor már a helyzet. Menj el nyiltnapokra, olvasgass utána, kérd meg ismerőseidet, hogy meséljenek, vagy kérdezd meg pl. szüleidet, rokonaidat, hogy ők mit tudnának neked elképzelni.


Itt ebben senki nem fog tudni neked segíteni (legalábbis ennyi alapján biztosan nem.)

2016. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!