Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezősök, hogy teljesítetté...

Levelezősök, hogy teljesítettétek a kb.30 kreditet egy félév alatt, ha hétvégékbe kellett összesűríteni azt a sok tantárgyat?

Figyelt kérdés
Na és persze munka mellett.

2016. aug. 24. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Na és persze család és gyerekek mellett. Hogyan? Kemény, hosszú éjszakázások, temérdek mosás és mosatlan halmozással és egy jó társsal lehetséges. Péntek-szombat egész nap suli. Vasárnap a családé. Minden más éjszaka baromi hosszú, hogy ne kettes legyen a vége.
2016. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Meglehet oldani. Ők választották ezt a felsőoktatási módszert. Cseppet igazságtalan lenne ha az ő tárgyaik felét kidobnánk a kukába és ugyanúgy megkapnák a diplomát.


Plusz többnyire azokon a karokon van levelező indítva ahol minimális a gyakorlati anyag. Leülsz és beseggeled amit feladnak.

2016. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hétvégén lejegyzetelteket hét közben is meg lehet tanulni, este/délelőtt, amikor nem dolgoznak. Szabadidő kevés, de hát ez van.
2016. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy a pénteki napokon hogy oldják meg sokan hiszen általában azok járnak oda akik már dolgoznak. Minden pénteken akit elenged egy cég az vagy már nagyon kiváltságos rangban van,vagy tele van szabadsággal, de még sokszor a cégek úgy sem mennek bele abba,hogy elengedjék péntekenként az illetőt. Aki nem dolgozik az meg valószínűleg a nappalit választja.
2016. aug. 25. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok, mert viszonylag rugalmas a munkarendem. Részmunkaidőben óraadó vagyok egy iskolában, ez heti 24 óra, de mellette van még két másodállásom is. Az egyik szombat-vasárnap esténként van (heti 10 óra), a másik pedig fordítás, ami heti 10-15 órára jön ki. Tehát bőven megvan a főállás időtartama, de vizsgaidőszakban tudom csökkenteni a terhelést, az iskola pedig jó fej, mivel diplomázás után visszavárnak.
2016. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!