Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek és angol emelt érettségi...

Matek és angol emelt érettségivel milyen szakra érdemes menni?

Figyelt kérdés
Idén leszek 12-dikes, de nem tudom hogy hova jelentkezzek.

2016. aug. 24. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági szakokra.
2016. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Informatikus.
2016. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az #1-essel, a gazdasági karokra lenne érdemes. Én pénzügy-számvitelen vagyok, azt tudom ajánlani.


Egyébként meg amire szeretnél, ami érdekel. :)

2016. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanítani pl? Amúgy volt mate-em matek-angol-szakos tanárnak ment, de aztán angol helyett átment infora, és így info-matek-tanár lesz.
2016. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi kb. Nézd meg a tájékoztatót, olyanra menj, ami érdekel, mert ott könnyebb lesz, és sokkal hasznosabb/pontosabb is lesz a munkád. Az, hogy milyen tárgyból érettségizel, annyira nem számít, persze ott az előkövetelmény, de ne az érettségid döntse el a szakmádat, hanem fordítva, a leendő munkádhoz rendelj emelt érettségit. Mi pedig nem tudjuk kitalálni, mit tanulnál szívesen, szóval nézelődj csak.
2016. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Matek-angol tanárnak érdemes menni, olyannak, aki a matekot is tudja angolul tanítani (nem csak magát az angolt, meg magyarul a matekot).
2016. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Alapból színházi táncra fogok jelentkezni, de kéne egy b terv is.

#5: teljesen igazad van, hogy előbb kéne a szakot tudni mint az érettségit, de amit ilyen alapon kinéztem (gyógypedagógia) ahhoz olyan tárgyakból kéne emelt érettségi, amiket egyáltalán nem szeretek :/

2016. aug. 25. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!