Az Almos Vezer Gimnazium Budapesten, milyen?

Figyelt kérdés
Az általanos tagozatra gondolok, milyenek a tanarok, osztalykozosseg es milyen atlaggal vesznek fel?

2016. aug. 24. 23:10
 1/7 anonim válasza:
0%
Szar
2016. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. szept. 18. 09:42
 3/7 anonim válasza:
0%
Mert kecske.
2016. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kozepesen jo suli. Jofejek a tanarok, habar most volt par osszezorrenes veluk, de attol fuggetlenul szerintem jo. 48 pontos lett a felvetelim,ami nem tartotik a legjobbak koze, viszont majdnem kituno volt az atlagom. Az osztalykozosseg.. Hat nem mindig a legjobb, de ha jo fej vagy befogadnak, ha nem akkor nem. Ez mindenhol igy van, tok 8 h melyik iskolaba jarsz... Keseseket szigoruan veszik. Nem olyan sok az orak szama, bar ez is megterhelo. Miert tervezed h az almosba mesz?
2017. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én idén Szeptemberben kezdtem az Álmosban. Eddig jó tapasztalataim vannak. A tanárok többsége kedves, próbálnak segíteni ha tudnak, de azért van egy-két tanár akivel még barátkoznom kell. Az osztályközösség elég jó, bár ennyi idő alatt nehéz mindenkit kiismerni mert 34fős az osztály:D Egy közepes giminek írnám le, nem gyenge, de nem is veszettül erős. Persze tanulni azt kell, de szerencsére azért nem 20 oldalt adnak házinak. Az oktatás.hu-n találsz pár információt, ami hasznos lehet a suliról.
2017. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia én is idén mentem oda és nagyon jo csak nagyon sok az óraszám (tagozatos vagyok es legkevesebb 7oram van az is csak 2 egy heten a tobbi 8XD)a tanarok mondhatni jofejek és mondhatni jol is tanitanak ajanlom ezt a sulit annak aki szeret de megse tanulni:D
2018. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan lepukkantnak tűnt ez a suli a nyílt napon.Át venyéltek minket az általános iskolai részre mert ott volt a számtech óra. Hát az még borzalmasabb állapotban volt mint a gimis rész.A nyílt óra alatt nagyjából mindenki azt csinált amit akart-telefon nyomogatás,levelezés kis cetlin...stb- csak szegény tanár úr és talán 2-3 tanuló erőlködött egyedül hogy normálisan teljen az óra. Nem is tudom nekem úgy elment a kedvem így első benyomásra.Mindenki kedves volt meg minden, de valahogy mégsem jött meg a kedvem hozzá. Persze ettől még lehet jó és lehet hogy másoknak épp megtetszik majd.
2018. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!