Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki dolgozik és sulis is...

Aki dolgozik és sulis is egyben tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Megváltoztak a törvények már egy ideje, és nem könnyű most magántanulónak lenni.

18 éves vagyok, végzős.

Szeretnék itthon besegíteni, mert anyukám egyedül nevel, és szeretnék némi terhet levenni a válláról. Dolgozni szeretnék és mellette magántanuló lennék.

Ha ezt kérvényezem, elfogadják?



2016. szept. 1. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
18 évesen már nem vagy tanköteles, szerintem simán az esti képzést kellene választanod, mellette pedig tudnál dolgozni is.
2016. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

1. MINDENKI lehet magántanuló.

2. Te már felnőtt embernek számítasz, így Te is kérvényezheted saját felelősségre a magántanulói jogviszonyt.

3. Ez egy nagyon szép gesztus tőled. Ha nem gond neked pl. napi 8 óra munka, és mellette még a tanulás akkor szerintem megoldható.

2016. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az esti nem tudom milyen, és egyetemre is szeretnék menni jövőre!
2016. szept. 1. 22:15
 4/7 anonim válasza:

Ha elmész estire, onnan is mehetsz egyetemre!:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar.. itt egy ilyen kérdés

2016. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esti olyan, hogy heti 2-3szor jársz csak be. Rugalmasak a sulik, tehát munkahelyről ha viszel igazolást, mert esetleg nem tudsz bemenni gond nélkül elfogadják, vagyis mifelénk így volt.
2016. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha nem jön be ez a magántanuló, akkor menj estire.

Ott mész 12.-be és érettségizhetsz is:) Aztán jövőre egyenes utad lesz az egyetemig :)

2016. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez eddig szép és jó, de az érettségi ott hogy működik?

Olvastam olyat, hogy tantárgyanként 6.000 Ft.

Diákom érvényes lenne? (nem a városon belül)

2016. szept. 1. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!