Hogyan lehet hatékonyan felkészülni egy emelt biologia/kémia érettségire (90% körüli eredmény)?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp oldd meg az előző évek feladatsorait meg érdemes még rendesen megtanulni minden anyagot, akár több könyvből is. Én pl. feladaton keresztül tanuló típus vagyok, ezért rengeteg egyéb feladatot megoldottam. Szóbelire meg érdemes itt gyakorin utánanézni a tételeknek mert évek óta nem cserélik. Én ezzel a módszerrel 98at írtam.
2016. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Megkérdezhetem,hogy mennyi idő alatt és milyen szintről jutottál el ilyen magas százalékig? Jártál fakultációra?

2016. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nekem most keydődik az ápolói, 3 éves.

könnyebben tudok majd készülni érettségikre?

2016. szept. 3. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
2 évvel az érettségi előtt még nem szerettem a bioszt, abból voltam a leggyengébb kb, bár egy nagyon jó gimiben és így is mindig 5ös voltam. Aztán felvettem faktnak és igazából olyan 5-6 hónap alatt megtanultam mindent elméletből, aztán már csak mélyítettem, kiegészítettem a tudásom a maradék egy évben. Meg rengeteget gyakoroltam, jártam faktra meg előkészítőre is, meg sokat tanultam az oktv-re is (bár ennek nem sok köze volt a tananyaghoz vagy a követelményrendszerhez) és így lett ennyi.
2016. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!