Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen főiskolát/egyetemet...

Milyen főiskolát/egyetemet végezzek el ha ezt szeretném csinálni?

Figyelt kérdés
Minden álmom az, hogy segíthessek az embereknek/állatoknak. Valamit nyújtsak a világnak, szeretnék hasznos része lenni a rendszernek és szeretnék mosolyt csalni emberek arcára, könnyíteni a helyzetükön, jót tenni. Orvosin/állatorvosin gondolkodtam, de ahhoz rengeteg tanulás és kitartás kell és tartok tőle, hogy nem vagyok elég logikai beállítottságú ember, na meg kissé szétszórt vagyok, de azon tudnék változtatni. Pszichológia annyira nem az én világom, de ezen kívül bármi érdekelne amilyen szakmában lehet foglalkozni az élőlényekkel és segíteni rajtuk. Szerintetek mi lehet még alternatíva? Hogy tudnék segíteni?
2016. szept. 3. 23:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Elég érzékeny "művészléleknek" tartanak nagyon empatikusnak (ez még jól is jön), de érzékenységem ellenére is ilyesmivel szeretnék foglalkozni.

Valami ötlet valaki? Nagyon kevés szakma van aminek tudok egyáltalán a létezéséről mert sosem "világosított fel" senki.

2016. szept. 3. 23:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szociális munkás vagy migránssimogató.
2016. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Menj katonának
2016. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szociálpedagógia, gyógypedagógia?!
2016. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy a földünkre betelepülő gyilkos terroristákat akarom simogatni, hanem, hogy ég bennem a tettvágy, hogy valamiben segítsek (inkább állatoknak egyébként) és ne úgy keljek fel minden reggel, hogy "dejó mehetek a tescoba árut rakodni." Nem mintha bármi problémám lenne ezekkel az emberekkel, csak valahogy többre vágyom.
2016. szept. 4. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a migránsokat a földünkre betelepülő gyilkos terroristaként azonosítod akkor a szociálpedagógia és a szociális munka elég távol áll tőled..

És mellesleg az emberek segítése nem reked meg abban, hogy a betegeknek,öregeknek vagy hasonlóknak segítesz hanem a "migránsoknak", hajléktalanoknak is.. ezen gondolkodj el :)

(Nem rossz indulatból írtam)

2016. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hajlektakanokkal idosekkel gyerekekkel semmi probleman sot igazabol senkivel. Nqgyon szivesen segitenek a kedves migrans baratainknak is, de nem felrobbantani az országunkat. Azért hiába jóindulatú az ember van egy határ. Ahol beleszól az egészbe a logika. Bármilyen jó érzés ha segíteni tudsz ha beinvitálod a házadba a terroristát és megeteted akkor is kínhalált halsz....
2016. szept. 4. 23:08
 8/11 A kérdező kommentje:
És mint mondtam pont ezért szeretnék inkább állatokkal foglalkozni. Rajtuk segíteni. Kiváncsi lennék van e más opció állatorvosin kívül.
2016. szept. 4. 23:09
 9/11 A kérdező kommentje:
(Azon kívül, hogy menhelyen próbálok segíteni hétvégén vagy mikor időm engedi)
2016. szept. 4. 23:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a migránsokat nem párosítom egyből azzal, hogy terrorizmus..de nem vitatkozni jöttem. Mindenkinek megvan a maga látásmódja 

Sajnos olyan szakot nem tudok ahol konkrétan az állatok segítése lenne a központban. Én szociális munkát tanulok és itt is csak az emberekkel foglalkozunk.

2016. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!