Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egy művészeti gimnázium?

Milyen egy művészeti gimnázium?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta, hogy valami ilyesmi helyre mennék tovább. Leírnátok a menetét, és hogy szerintetek milyen, érdemes-e?

Emellett még gondoltam 2tannyelvűre is, somogy megyében milyen lehetőségek vannak ebből?



#iskola #gimnázium #továbbtanulűás
2016. szept. 4. 11:47
 1/1 anonim válasza:
Ha rajztagozatos gimnáziumba mennél, abból bajod nem származna. Ugyanúgy megtanítanak neked mindent, csak több rajzórád lenne, úgyhogy nem maradnál ki semmiből. Ha mégsem rajzzal szeretnél foglalkozni, érettségi után megteheted, hogy teljesen mást tanulsz, hiszen az érettségid megvan. Én is rajztagozatra járok gimibe, ha gondolod, írhatsz.
2016. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!