Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Selye János egyetem mennyire...

Selye János egyetem mennyire fejlett? Használhatom ott a Macbook-omat, vagy inkább szerezzek be egy windows laptopot?

Figyelt kérdés
Ugye tudjuk, hogy az apple termékei nagyon zárt rendszert használnak, nem fog ez gondot okozni, ha egy prezentációt kell eloadnom?

2016. szept. 7. 19:59
 1/5 tini89 válasza:
nyugodtan használd Macbookodat
2016. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak irásvetítőjük van, akkor gondot okozhat ha Macbook-on készíted az előadást. :D A viccet félretéve, azt ajánlom, hogy szerezz egy DVI VGA átalakító, hogy csatlakozni tudj a projectorhoz (kizárólag VGA-t támogatják, de ilyen port nincs Apple laptopokon). Mielőtt megveszed meg kell nézni, hogy pontosan milyen port van a laptopodon, mert az új modelleken azt hiszem ez is változott.


Valami ilyesmi a cucc: [link]

2016. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez már milyen kérdés?

Most azért, mert Szlovákia, már kőkori technológiát kellene használnia?


Mint a felettem válaszoló írta, a vetítők VGA portal működnek (mint úgy tapasztalataim szerint Magyarországon is a legtöbb helyen), így átalakítót kell szerezni és ennyi.

Minden más natívan használható MacBookkal.

2016. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amerikához képest igen.

Köszi a válaszokat

2016. szept. 8. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Amerikában sem fenékig tejfel az élet. Meg ha már a példádnál maradunk, akkor Amerikához viszonyítva MO sem kiemelkedőbben fejlett. :)
2016. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!