Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építészmérnöknek lányként?

Építészmérnöknek lányként?

Figyelt kérdés
Bárki aki erre a szakra ment, írja le tapasztalatait. Hány lány van ott? Lenézik az ilyen helyen a lányokat? Ez a szak tetszett igazán, kicsit kreatívabbat akarnék választani, de valaki azt mondta hogy itt lenézik a lányokat. Valaki akinek személyes tapasztalata van, tudna tanácsokat adni? köszönöm

2016. szept. 12. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, annyira lenézik a lányokat, hogy kb fele-fele arányban vannak lányok és fiúk..

Ne parázz, jó lesz!

2016. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj nagyon örüülök köszi. azért mások véleményére is kiváncsi vagyok:)
2016. szept. 12. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi a lány, mint a fiú, vagy még inkább kicsit több is.
2016. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Épp hogy az építészek a kicsit elvarázsoltabb emberek, egyáltalán nem hardcore mérnökök, ezért aztán a lány is sok.
2016. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos idén 3 lány osztálytársam ment építészmérnöknek érettségi után, ismerek még 2-t akik oda járnak és egyet aki már rég végzet..Egy fiút se ismerek, szerintem sok a lány és még sose hallottam hogy lenéznék őket...építőmérnökök közt inkább, de mondjuk anyukám meg az és van pár női kollégája és elvannak.
2016. szept. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*elvannak alatt értem azt hogy nem igazán éri őket diszkrimináció.
2016. szept. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2016. szept. 13. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
BME-n a GTK után az építészeknél van a legtöbb lány, emiatt ne aggódj, és nem szabad elhinni minden hülyeséget, amit olyan emberek terjesztenek, akik a közelében sem voltak az adott szaknak soha.
2016. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!