Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék grafikusnak...

Hogyan tudnék grafikusnak tanulni egyetemen? (lent)

Figyelt kérdés
Abba a problémába ütköztem ,hogy szeretnék továbbtanulni alkalmazott grafikusnak de a középiskola ahol jelenleg 11.-es vagyok nem készít fel semmilyen művészeti ágra, rajzórám sincs. Hogyan tudnék mégis ebbe az irányba indulni? Bármilyen felkészítő szakkör vagy különóra érdekelne. Fogalmam sincs mi szeretnék lenni és ez egy olyan dolog lenne amit szívesen csinálnék csak nem tudom hogyan kezdjek bele :((

2016. szept. 14. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sehogyan - kevésbé azért, mert nem tanítanak neked a középiskolában ilyen irányú ismereteket - hanem inkább azért, mert itthon nincs ilyen felsőoktatási képzés. De máshol is inkább művészeti/építészeti grafikát ill. formatervezést tanítanak.
2016. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Alkalmazott grafikusról én sem tudok felsőoktatásban, de van egy ismerősöm, aki a Metropolitan Egyetemre jár valamilyen nagyon hasonló képzésre, és ő pl grafikusnak vallja magát, szerintem ott nézz körül.

A felkészüléshez pedig keress rá szépen neten, hogy milyen hasonló szakkörök, képzések vannak. Esetleg egy okj szerű képzést elvégezhetsz felsőoktatás előtt, ha van rá motivációd.

2016. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerősöm a budai rajziskolába járt, onnan ment a mone-ra
2016. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ti miről beszéltek? Mke, Moma... bár szerintem elkéstél ha még rajzolni sem tudsz... de előkészîtő, rajzszakkörök, stb.-ra eltudsz járni ahogy mindenki más is teszi, én sem a gimiben készültem fel rá, az ottani rajóra édes kevés lett volna. Heti 2-3x jártam el + otthon is nyomtam ezerrel.
2016. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!