Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Észre vették, hogy puskázok....

Észre vették, hogy puskázok. Hogy nézzek ezek után a tanár szemébe?

Figyelt kérdés

Pénteken töriből nem tudtam megtanulni a dolgozatra a vaktérképet.

Az évszámokat nagyjábol tudtam de azért egy ragasztós puskát legyártottam hátha kell...

B tervnek a tolltartómba is tettem eggyet...Jelentés után mikor leültünk ráültem az atlaszomra..Végig mögöttem állt a tanár aztán 1 idő után előte ment mikor szedte össze a dogákat...Aztán észrevette hogy sokáig nézek le...(probáltam nem feltűnően)...Odajött és szó szerint kirángatta alollam az atlaszt...Üvöltözött egy kicsit aztán elmondtam miért nem tudtam tanulni..(korházban voltam meglátogatni a rokonomat aki leesett a tetőről és majdnem meghalt... :( )

Mondta, hogy lefelelek majd belölle...Aztán megkértem had menjek ki arcot mosni..(addig a padtársam megsemmísítette a többi puskámat)kiengedett leültem a mosdóba és csak sírtam...se nem azért mert rajtakapott hanem azért mert nem érzett velem eggyütt és lejátszódott az agyamban mikor leesett a tetőről az illető a sok vér a mentők stb...probáltam megnyugodni de nem volt tul sikeres ( nagyon gáznak éreztem magam hogy ki az a barom aki ezen sír de rájöttem hogy nem ezen sírok)( monda h ne bőgjek de huu fogadja már el hogy én ilyen érzékeny lelkű vagyok) aztán szünet után matek óra...ültem némán és gondolkodtam...megint szünet ..angolora....dolgozat...gondoltam én hülye 1 nap kétszer nem bukhatok le...

nem tudtam 1 szót és megkérdeztem a másik padban ülő osztálytársamat...nagyon halk volt ezért az a hülyegyerek (<3) át dobta a doliját hogy mi a padtársammal másoljuk le ....nem volt sikeres mind a 3-an eggyest kapunk azt mondta....aztán végig röhögtük az órát hogy milyen jó lesz 20 év múlva ezen röhögni...

A töritanárom eddig sem bírt és az ő óráján egyedül buktam nagyon le...szóval nem tudom ezen túl, hogyan nézek majd a szemébe? Ez nem az én napom volt.. Te ha lebuktál valamikor puskázás közben hogyan néztél utánna a tanár szemébe?

(13/L)



2016. szept. 18. 10:07
 1/4 A kérdező kommentje:
*előre
2016. szept. 18. 10:11
 2/4 anonim ***** válasza:
tanárnak ez csak munka
2016. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tanárnak tanulok, de persze én is puskáztam régen és volt, hogy lebuktam. Ennek nem kell nagy feneket keríteni, egy nap több diák is le szokott bukni ilyesmivel, maximum egy kis csalódást okoztál a tanároknak, de el fogja felejteni. Ezen kár agyalni.
2016. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 daMisch válasza:
100%

1. Előre kellett volna szólni hogy miért nem tanultál, lebukás után már lehet bármi kifogás leszarja a tanár

2. A kérdésre a válasz:

-Nézz körül a környezetedben, ha látsz egy felnőttet, azonosítsd be.

-Ha ő a tanár, akkor kezdd el megfigyelni.

-Keresd meg a fejét. (Valahol felül van.)

-A fej közepe és a homlok között van 2 üveggolyóra hasonlító, színes gömb az arcüregekben.

-Használt a szem izmait arra, hogy odafordítsd a szemedet.

-Fókuszálj rá az üveggolyókra.

-Kész is, belenéztél a szemébe

2016. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!