Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Jelenleg közgazdasági szakközépbe járok, emelten felvettem a bioszt, év végén érettségizek angolból és infóból. De nem tudom hova menjek továbbtanulni, gondolkodom a gyógytornászin, és a gazdaságinformatikusin is, szerintetek melyikkel járnék jobban?

2016. szept. 24. 15:30
 1/3 mi a fene ***** válasza:
Mindenki ezzel a gyógytornásszal küszködik. Olvasd el ez előző infókat. Én a Te helyedben a gazd.informatikust választanám.
2016. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy küszködik?
2016. szept. 25. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:

már ne is haragudj kérdező, de ez egy nagyon hülye kérdés..


mégis mit szeretnél jobban csinálni?

A. emberek gyógyulását segíteni

B. szoftvert fejleszteni, vagy manager lenni


Hogy melyikkel jársz jobban, az attól függ, hogy milyen jó leszel benne...

Ha meg valamilyen szempont szerint akarsz választani (pl. fizetés), akkor miért nem azt kérdezed, hogy pl. "melyik fizet jobban?"?


Ráadásul a két terület annyira eltérő kategória, hogy nem is értem, hogy merült fel benned, hogy egyáltalán össze tudja neked valaki hasonlítani...

2016. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!