Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten hol van a legjobb...

Budapesten hol van a legjobb ECDL tanfolyam?

Figyelt kérdés
Találtam 3 helyen is tanfolyamot: Ruander, Főnix Informatikai Stúdió és a Dialógusház. Ezeket a tanfolyamokat próbáltátok már?Mi a véleményetek?

2016. szept. 24. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ECDL-ről van szó, aligha számít hova mégy...
2016. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 monstera válasza:

Szia!


Dialógusházba menjél, mert ott elég korrekt az oktatás és a vizsga is. A vizsga és képzés helyszíne nem egy helyen van, de korrektek a vizsgán. Ruandert nem ajánlom, beszedik a képzés és vizsga árát,és vizsgán nagy a bukási arány. Megcsinálhatod ott is, de nagyon szigorúak, van olyan feladat amit többféleképpen meg lehet oldani, lényeg ugyanaz, de csak ott azt fogadták el, ami a megoldókulcsban van. Nem késhetsz,teljesen csendben kell dolgozni, mert volt olyan, akit emiatt kizártak, mert valamit megkérdezett, hogy melyik mappába kell menteni vizsgát. Én vizsgáztam ott is, de csak azt fogadták el, ami központi megoldókulcsban szerepel, és elvileg van ECDL vizsgamegoldó csomag összes feladattal, néhány fent van neten, de nem az összes.

2016. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat!
2016. szept. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!