Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » évvekel ezelött nem birtam...

évvekel ezelött nem birtam mindenbol leerettsegizni de most mar jo lenne befejezni hogyan tudnék felkészulni rá májusig? Egyáltalán hol kezdjem es van eselyem?

Figyelt kérdés
csak töribol meg németbol mentem át tudom ciki világ életemben sotet voltam mint az ejszaka, viszont muszáj lenne összehoznom egy kettest állást is konnyebben találnék, senki nem mondhatná többé hogy foloslegesen jártam kozépiskolába, és ha csak a kettes meglenne mindenbol magamnak is bizonyitanék hulye vagyok tény de legalább meglenne, van eselyem májusig? hogy kell ra tanulni? ti hogy keszultetek fel?

2016. szept. 24. 17:26
 1/2 anonim válasza:
Esti suli szerintem.
2016. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esti suli, és magántanár, ha esetleg megengedheted magadnak. Azon kívül fontos, hogy elhidd, hogy meg tudod csinálni. Készülj becsületesen, és csináld meg az előző évek feladatsorait, szinte garantált, hogy át fogsz menni. :)
2016. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!