Gazdaságinformatika szak?

Figyelt kérdés

Zalaegerszegen kinéztem magamnak ezt a szakot.

Valakinek véleménye, nehéz szak? Elhelyezkedni milyen könnyen lehet vele?

Esetleg van-e valaki aki a Zalaegerszegi karon végzett/végez?

Nagyon vegyesen olvasok erről a szakról, pont ezért érdeklődöm. Viszont nekem nagyon megtetszett.



2016. szept. 27. 17:19
 1/9 A kérdező kommentje:

Az egyetemet elfelejtettem leírni.

Budapesti Gazdasági Egyetem-en gazdaságinformatika.

Esetleg az iskoláról is akinek van valami tapasztalata, azt szívesen várom. Köszönöm szépen előre is!

2016. szept. 27. 17:21
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

gazdaságinformatikus kb mint az orvosfizikus, semmi értelme.

Az informatikán tanítanak matekot, de az legalább logikus gondolkodásra tanít, de a közgazdászos dolgokban semmi logika nincs, az büfészak

2016. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

"közgazdászos dolgokban semmi logika nincs"

Igazán? Maradtál volna csendben, minhogy olyat írj, amihez egyáltalán nem értesz. Mondom ezt én, akit a gazdaságmatek érdekel.


[link]

Ez alapján el lehet helyezkedni vele.


[link]

Képzésről


[link]

Tárgyak

2016. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
gazdasági matekod pontosan addig ér valamit amíg a mcdonalds ban dolgozó 25éves diplomás emberke bevallja az ilyen statisztikákban az igazat :D
2016. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszolónak az értelmes választ, a többieknek pedig értelmes választ szeretnék.
2016. szept. 27. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Te lennél az a diplomás emberke? A helyesírásod, fogalmazásod alapján azt nehezen hiszem el, hogy általános sulit befejezted. xD Irigydeni pedig lehet azokra, kik viszik is valamire. Látom közben írtál kérdező, ezt nem neked szántam. Szívesen a választ! :) 2. voltam
2016. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

van olyan iskola a világon, amelyik azt írja magáról a honlapján, hogy nem lehet vele elhelyezkedni?

és a felvi oldalra szerinted ki tölti fel a tartalmat??

a hök-ös tanulók akik lazán elisszák az iskola pénzét.

A gazdmatekos agyaddal nyilván nem tűnt fel, hogy az sincs oda írva hogy bruttó vagy nettó bér, dehát minek is, aki oda jelentkezik az azt se tudja mi az.

Amúgy minden ilyen kérdés vége az, hogy amit a kérdező el aka hinni azt elhiszi ...

2016. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért azt több ezer hallgatótársam nevében kikérem, hogy ez egy büfészak, mert a közgazdászos dolgoknak nincs értelme blabla... NEKED lehet nincs értelme, mert nincs hozza meg a szükséges intelligenciád és agyikapacitásod, de lehetőleg ne nyilatkozz mások nevében!!

Én a PSZF-re járok, igaz nem gazdinfó szak, hanem pénzügy-számvitel, azon belül is számvitel szakirány és hát kib*aszott nehéz. Sok szivatós tárgy van, maga a számvitel nem egy egyszerű falat, kell idő mire összeáll az ember fejében. Tanulni kell ezerrel. Úgyhogy amelyik okostojás szerint ez csak büfészak, az először inkább csinálja végig ezt a jelentéktelen "kis" egyetemet, utána lehet nyugodtan pofázni.

Rendkívül keresett a BGF-s (vagyis BGE) diploma, sok melohelyen jelent előnyt, ha itt vegeztél, általában már a féléves gyakorlatnál az emberek 90%-a ott is tud maradni teljes állásban dolgozni, tehát szerintem jók a kilátások és az esélyek.

Azokra meg ne hallgass, akik szerint az a segítség, hogy leszólnak bizonyos szakokat és iskolákat, csak mert mondjuk ők maguk édeskevesek egy ilyen iskolában helytállni és helyette itt háborognak! 😊

2016. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. okt. 1. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!