Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelet szintű érettségi...

Emelet szintű érettségi nélkül van esélyem a továbbtanulásra?

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni, mivel humán osztályban vagyok, ezért történelmet emelt szinten tanulom, viszont ezen kívül mindent középszinten. Pár hete elkezdtem gondolkozni azon, hogy a jövőben én nem akarok törivel, joggal, meg ilyesmi humán dolgokkal foglalkozni, inkább a fizika felé szeretnék orientálódni, mert azt szeretem. Sajnos pont ennyi idő kellett, hogy rájöjjek, nem nekem való a töri.


Lényeg a lényeg, mivel csak töriből tanulok emelt szinten, csak abból van esélyem emelt érettségizni, viszont továbbtanulás terén nem kívánok történelemmel foglalkozni. Ha csak középszintű érettségieim vannak, van esélyem, hogy felvesznek bárhova?


Nem vagyok otthon ebben a témában..:D



2016. szept. 29. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát talán érdemes lenne kicsit tájékozódni a témában nem? Mennyi pontot ér az emelt szint pontszámításkor, mennyi pontod lesz kb, és mennyi kb a ponthatár oda ahova jelentkezni fogsz?
2016. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Esetleg érettségi után még letehetsz kiegészítő érettségit,

ha most nem mész fizikából

2016. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Vagy szintemelőzhetsz is, ha most középszintűre mész
2016. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!