Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kisújszállási Móricz Zsigmond...

Kisújszállási Móricz Zsigmond Gimiról és Kollégiumról valaki véleményt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval,a Móricz Zsigmond Gimnáziumba szeretnék járni ami KISÚJSZÁLLÁSON van. (8. osztályos vagyok)

Csak a Budapesti és Szentendrei Móricz suliról láttam véleményeket, engem meg nem azok érdekelnek. Az iskoláról meg úgy a kollégiumról szeretnék infókat, esetleg tapasztalatokat.

És lenne még valaki aki oda megy? (Koliba vagy csak suliba?)

Köszönöm!



2016. okt. 13. 19:09
 1/4 anonim válasza:

Szia

Nálunk tegnap voltak.. te oda mész?

2016. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én oda járok☺
2017. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is
2017. febr. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hátha a jövendőbeli Móriczosoknak segít választani ez a kései komment.


Nagyon jó iskola volt mikor odajártam, mindent elértem, amit egy gimnazista elérhet átlagos hozzáállással. Szinte szín ötösre érettségiztem, kisebb sport eredmények, haditornán eredmények, nyelvizsgák, szakmát is tettem ott, amiben dolgoztam egy kicsit, most egyetemet taposom. Jó fej tanárok, odaadóan felkészítenek minket, legalábbis középiskolai szinten. :D Egyetemre kevés lesz, ha nem emelt szinten tanulsz valamit. Sajnos ennek meg lett a böjtje első féléves bukással.

2018. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!