Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3 hét múlva lesz 2 db. Zh-m,...

3 hét múlva lesz 2 db. Zh-m, szerintetek fel lehet készülni?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy az egyikre feladtak 150 kérdést, abból lesz 20 db. már tudok 80-90-et, előre tanultam, viszont a másik tárgyra még semmit sem tanultam, tény hogy 3 hét múlva lesznek a Zh-k, de félek hogy nem marad majd időm..hétköznaponként napi 2-3 óra tanulással meg hétvégén 4-5 óra tanulással megoldható szerintetek egy jó jegyre való felkészülés? Most hétvégét barátnőmmel fogom tölteni szóval hétvégén nem fogok tudni tanulni, így már kiesik több mint 2 nap..jó tudom, kell a kikapcsolódás meg ilyenek, de sajnos annyira bűntudatom van ha már egy napot nem tanulok. :| Tudtok valamit mondani ezekkel kapcsolatban?
2016. okt. 13. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem simán meg tudod tanulni addig, ez nagyon sok idő elégnek kell h legyen!!! :)

nekem 5 zh-m lesz jövőhéten, de még el sem tudtam kezdeni tanulni mert a héten is volt 3, de nem parázom ennyire pedig nem arról van szó, hogy nem foglalkozom vele vagy ilyesmi, mondjuk annyi h a megajánlott jegyeim biztos nem lesznek meg időhiány miatt :D

meg alap h kikapcsolódni kell, ne legyen már bűntudatod pláne ha sok óra tanulás után már érzed h nem megy több a fejedbe, mert elérted azt a határt akkor muszáj "pihenni".

2016. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,


Most kicsit megnyugtattál! Köszönöm, és sok sikert neked is! :)

2016. okt. 13. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
1 zh-ra általában elég 2-4 nap felkészülni nekem
2016. okt. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!