Miskolci egyetemen, mi a teendő ha az állami képzésről áttesznek fizetősre?

Figyelt kérdés

1 éves hallgató vagyok, de már most érzem a vesztem és tuti, hogy elég sok félévet fogok csúszni (7 féléves a képzés), meg elég sok tárgyhoz sík vagyok mint az alföld.

Mi lesz ha áttesznek fizetősre, valamint hogy történik a fizetés (havonta vagy egy összegben), diákhitelt érdemes lenne majd megfontolnom? Visszamenőleg az állam által támogatott féléveket is ki kell fizetni?



2016. okt. 18. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Félévenként kell fizetni a Neptunon keresztül.
2016. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a neptun-ba kellesz fizetni. A többi kérdésre kérnék választ, de azért köszönöm hogy szakítottál időt a kérdésemre. :)
2016. okt. 18. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben áttesznek az leghamarabb a 3. félévben lesz, de addig még bőven van időd felzárkózni. Nem írtad, hogy milyen szakon tanulsz, de biztos vagyok benne, hogy sok más diák tart különórát, segít a vizsgára való felkészülésben.

Költségtérítésnél pedig nálunk (gtk) úgy működik, hogy azt hiszem 50000-et kell előlegként kifizetni aug végén, szept elején, utána pedig a fenmaradó összeget a 3-4. héten. Utólag nem hinném, hogy kellene fizetned.

2016. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, jár a zöld
2016. okt. 23. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!