Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Amerikába szeretnék költözni...

Amerikába szeretnék költözni a hugommal, de akadnak problémák, valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Húgom 15 éves , én 21 éves vagyok. A nyáron voltunk Amerikába nyaralni ismerősöknek,munka/szallas minden megvolt,csak haza kellett jönni hugom miatt mivel kiskorú -tankoteles 16 éves koráig. Nos.... azt szeretném megkérdezni itt magyarországon van olyan iskola,ahol levelezőn lehet vizsgázni? Én keresgeltem a neten de nem nagyon jutottam semmire... hogy mi az elvarasuk, milyen jegy alapján lehet egy 15 éves levelezőn.

Hugom nyolcadikba év végén megbukott kettő tantargybol( családi okok miatt sokat hianyzott) én tisztában vagyok azzal,hogy rossz végeredménnyel nem vesznek fel akárkit ilyen iskolákba.. ha van valami kezenfoghato megoldás az én problémámra kérem kozjek velem.... Nem szívesen maradunk magyarországon,nagyon nagy tragédia adott a mi életünkben,es azon vagyok hogy hugomnak mindene meglegyen,amit ugye valjuk be .... Magyarországon nem igazán lehet teljesíteni,sot... nem tartsuk semmilyen rokonnal a kapcsolatot,barataimra se támaszkodhatok ha ugyvan... így ez a legjobb megoldás ha el hagynank az országot... de sajnos a törvény mindig közbe lép,igy nemtudom mi tèvő legyek, nem akarok egy évet elhalasztani míg be nem tölti a 16. Évet..


Oda meg elég bonyolult iskola beiratas van / FL Tampa.

Előre is koszonom.



2016. okt. 18. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

mert szerinted mindenhol máshol kolbászból van a kerítés?

egyébként nem csak mo-n lehet kijárni a középsulit, iratkozzatok be ott

2016. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt a választ figyelembe se veszem, olyan válaszoljon aki tud a levelezo iskolaval kapcsolatos dolgokat mondani:)
2016. okt. 18. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor a húgod még általános iskolába jár, 8.-ikba?

Ha igen, általános iskolában nincs olyan, hogy levelezőn el lehet végezni.

2016. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most ment kilencedikbe, kozepsuli
2016. okt. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!