Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőr lenni 1-2 év alatt?...

Gras Mikleorándó kérdése:

Rendőr lenni 1-2 év alatt? Tudtok olyan iskolát, ahol könnyű átmenni, és munka mellett is tudom végezni a lehető legkevesebb bejárással?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a gimnáziumot, de abba kellett hagynom, és most, 24 évesen, szívesen elmennék rendőrnek. Azt hiszem a 10. osztályból átmentem, és a 11.-et csináltam, vagy a 9.-ből mentem át és a 10.-et csináltam, fogalmam sincs, elfelejtettem, hehe.... A lényeg : Szívesen végig csinálom a gimnáziumot megint, és valamilyen rendőrképzőt.

2016. okt. 18. 17:04
 1/1 A kérdező kommentje:
Olyan suli kéne ahol a gimi és a rendőrség egybe van, és szinte be se kell járni:)
2016. okt. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!