Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskolán pszichológia szakon...

Seymour99 kérdése:

Főiskolán pszichológia szakon a 450 ponthatár magasnak számít?

Figyelt kérdés

Középsuli 3. osztályába járok, és pszichológusnak szeretnék tanulni. Ha minden igaz csak Szegeden és Pesten van fősuli ahova tovább tudnék tanulni, itt Győrben nincs. Kb hányas érettségi kell hozzá? Meg ha van, milyen követelményeknek kell hogy megfeleljek ahhoz hogy felvegyenek? (már ha van egyéb az emelt érettségin kívül) És milyen tantárgyból kell emelt szinten érettségiznem?


Előre is köszi! :)


17/F



2016. okt. 18. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Segítenék én, de ilyenkor már illene barátkozni a felvi.hu-val :)

Annyit tudok segíteni, hogy rohadt sok, nekem 90%os emelt törivel+98os közép angollal+felsőfokúval lett 452 pontom.

2016. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pszichológiát egyetemen lehet tanulni. Budapesten három intézményben lehet elkezdeni (mesterképzés 4-ben van), ezen kívül Szegeden, Debrecenben és Pécsen lehet még pszichológiát tanulni.

Ahogy az első is írja, felvi.hu honlapon minden információt megtalálsz. A 450 pont igen soknak számít, mivel 500 a maximum.

2016. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi az infókat. A felvidéki.hu-n már voltam, ott találtam meg a ponthatárt.
2016. okt. 26. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!