Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Apáczai Csere János Gyakorló...

Apáczai Csere János Gyakorló Gimnáziumról mi a véleményetek? Vagy valami hasonló Budapesti gimnázium?

Figyelt kérdés
Most fogok felvételizni januárban, és az Apáczaira gondoltam. De nektek mi a véleményetek róla? Jó a közösség? Jók a tanárok? Nem túl erős? Lehet bírni a sok edzés mellett? Egyébként kilencedikbe mennék, és 4,8 a mostani átlagom. 14/L

2016. okt. 19. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Hasonló még talán a Fazekas

(de az eléggé versenyistállónak számít)

2016. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg az Eötvös
2016. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Az Apáczai elvileg jó iskola, oda járt az egyik ismerősöm és ő szerette.

Hasonló iskola még a Városmajor is. A rangsorban pont az Apáczai mögött áll. Én oda járok és imádom ( idén mentem oda). A tanárok jó fejek, az osztályom is nagyon jó és sok program van, amin részt lehet venni. Szóval nagyon ajánlom a Majort ;).

2016. okt. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Az Apáczait csak ajánlani tudom, jó a közösség, a tanárok, az iskolai élet. Sok diák sportol mellette, ne aggódj, bírni fogod!
2016. okt. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én ide járok az Apáczaiba és sokat tudnék mesélni ha gondolod írj üzenetet és akkor szívesen mesélek
2016. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia,én csak jókat hallottam róla!én jövőre fogok felvételizni,de ezt a sulit én is kinéztem.állítólag ha nem maradsz le,és minden nap 1-2 órát tanulsz,simán meg lehet csinálni!viszont bejutni nehéz..szerintem minimum 80 pontot kell írnod,attól függ,mennyire lesz nehéz az idei felvételi,és mennyi lesz az átlag pont!sok sikert!(amúgy Budapesti vahy?)vahy?)
2016. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen Budapesti:)
2016. okt. 22. 22:24
 8/9 Lorax15 válasza:
Szia! Azt szeretném megkérdezni, hogy végül felvettek-e az Apáczaiba?
2017. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6, egy csomó osztálytársam 55-60 ponttal bekerült az Apiba amúgy.

Kérdező, téged felvettek?

2017. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!