Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnám befejezni a 8....

Hol tudnám befejezni a 8. általánost? (többi lent)

Figyelt kérdés

--- Akit ez a rész nem érdekel ugorja át ----

Sajnos 16 évesen rossz társaság hatására elkövettem életem legnagyobb hibáját és ott hagytam az iskolát 7. után. (Azért 16 évesen jártam 8.-ba mert 2 évvel később kezdtem az óvodát nem MO-on éltünk) Szóval nem fejeztem be mert mint írtam rossz társaságba keveredtem és ők is ezt tették ezért hát én is :/

--- A kérdésem -----

Hol tudnám most (19 évesen) letenni a 8. osztályt? Levelező tanfolyam lenne a legjobb de ha nincs rá lehetőség akár a bejárás is megoldható lenne. Nézegettem így google találatokat de sajnos nem találtam túl sok információt erről. Azt nem tudom mik az elvárások ilyen téren de ha számít 7. év végén 4,1-es átlaggal végeztem.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. okt. 22. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem Magyarországon élsz, akkor miért nem a lakhelyeden érdeklődsz?

Mondjuk abban az általános suliban, ahová anno jártál.

Melyik országról van szó?

2016. okt. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Burkuskutya ***** válasza:

Bárhol!

Beiratkozol egy iskolába, majd azonnal kérvényt írsz, hogy magántanuló lehess (életkorodra hivatkozva). Megvásárolod az iskola által kijelölt tankönyveket, megtanulod a tananyagot és félévkor (januárban), meg év végén (júniusban) leteszed az osztályozó vizsgákat.

2016. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 "nem MO-on ÉLTÜNK"


#2 Ok :) eddig olyat kerestem ami felnőtt képzés stb de akkor rosszul gondoltam :D

2016. okt. 23. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!