Felvennének a Mechwartba?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos, Az Informatika érdekel de az nagyon. Mindenki a Mechwartot mondja. Ott a magyar nyelvet és irodalmat, idegen nyelvet , történelemet ,matematikát,fizikát nézik. 7. év végét,8.félévet.

És bizonytalan vagyok mert nem sikerült annyira jól a 7.-em

Magyar:

Irodalom:4

Nyelvtan:3

Töri:4

Matek:3

Idegen nyelv:4

Fizika:5


Ha most nyolcadik félévre a hármasokat ki javítanám és a központi felvételit jól megírnám akkor lenne esélyem be kerülni ?

Normális válaszokat előre is köszönöm.



2016. okt. 22. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Van rá esélyed.
2016. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húzz bele, javítsd amit még lehet és kell írni még egy 60 pontos felvételit minimum.
2016. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Jövőre én is a mechwartba készülök. Melyik szakra jelentkeztél végül? Felvettek? 8. félévi jegyeid és a felvételid hogy sikerült? Kérlek írd meg! Köszi!
2017. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Infóra jelentkeztem, nem vettek fel. A felsoroltakat nézik, az mind ötös lett kivéve a nyelvtan,matek,idegen nyelv ezek négyesek lettek.Az írásbeli 62 pont lett. Nagy valószínűséggel itt véreztem el. Azt tanácsolom az írásbelit nagyon húzd meg, és sok sikert. :)
2017. ápr. 26. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!