Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy zajlik egy szóbeli/írásbe...

Hogy zajlik egy szóbeli/írásbeli központi felvételi egy német nemzetiségi gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előszöris a fent leírt kérdésre érdekelne a válasz!

Jelen esetben az erzsébeti dng-re gondolok.Most 7.-be járok,és emelt németesek vagyunk,viszont nem tudom,hogy mit kell csinálni ott?

Olvastam olyat,hogy 0001-es tagozat(?) megjelölésekor a szóbelin magyarul kell beszélni,és a metek számít,viszont a 0002-esen a haladóbb németeseknek németül kell szóbeliznijük..nem értem ezt az egészet,csak félig,vagy annyira sem...Kb hány ponttal lehet oda bejutni?(központi írásbeli)

Jó az a gimnázium?

Egyébként lány vagyok,és eddig kitűnő voltam,évfolyamelső(nem kérkedésből),szóval valami erősebb gimibe szeretnék menni!

Láttam valahol,hogy a rangsorban 37. lett,ez jónak számít?én vagyok a legnagyobb,úgyhogy kb. ehhez senki sem ért a családban..

Köszönöm a választ előre is:)


2016. okt. 22. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A központi mindenkinek ugyanaz
2017. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg ha tényleg kitűnő vagy, akkor max. pontot viszel
2017. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja meg addig lesz időd elmenni nyílt napra (ott megkérdezheted hogy megy a szóbeli)
2017. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert
2017. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Babuska1 válasza:
Szia!Végül is ide jelentkeztél?És,hogy sikerült a felvételi?
2017. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!