Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerész legyek vagy tanár?

Gyógyszerész legyek vagy tanár?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt a kérdést nekem kell eldönteni, csupán tippeket kérek, ti hogyan döntenétek a helyemben. Az igazság az, hogy igazából a közéleti pálya az, ami a legjobban vonz, ahhoz viszont igazából lényegtelen, hogy milyen végzettsége van az embernek (pl. képviselők között van jogász, mérnök, de még szakmunkás is). Ezért első körben azt tanulnám, amelyik tantárgy érdekel és utána kezdenék el közéleti szerepet vállalni. Most nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy nem tudom eldönteni, inkább gyógyszerész vagy inkább kémia-biológia szakos tanár legyek. A gyógyszerészi munkát nem szeretném, mivel a patikus munkája nem tetszene, viszont nagyon jó a fizetés, ellenben tanár szívesen lennék, de feleannyit kapok, mint egy patikus.
2016. okt. 29. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész, az többet keres és nem kell annyit idegeskednie a gyerekek miatt, mint a tanárnak.
2016. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!