Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel lehet készülni 7 hónap...

Fel lehet készülni 7 hónap alatt a német emelt szintű érettségire?

Figyelt kérdés
Esetleg ha van olyan, aki ezen már túl van, ti hogyan, milyen könyvekből tanultatok és mi alapján (gondolok itt arra, hogy saját gondolatmenetet követtetek-e, esetleg a követelményrendszer alapján haladtatok?)?

2016. nov. 3. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én idén csináltam tavasszal emeltet németből. Előtte egy évvel megvolt a középszint. Szóval ilyen alapokkal indultam és persze, 7 hónap alatt fel lehet.:) Elkezdtem a korábbi feladatlapokat megoldani, a tanárommal ellenőriztük és ami volt pl. nyelvtani hiányosság, azokat átvettük együtt, illetve a levélnél néztük meg a formaiságot. Konkrét könyvből csak a szóbelire tanultam.
2016. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt fel lehet
2017. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!