Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországról milyen légitár...

Magyarországról milyen légitársaságokhoz jelentkezhetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Légiutaskísérőnek szeretnék jelentkezni. A kérdésem az lenne, hogy Magyarországról csak a WizzAir-hez jelentkezhetek? A WizzAir állás interjúi ugyebár itthon történnek, és laknom is itthon kell. Vagy előfordulhat, hogy a WizzAir-től is kirendelnek valamelyik külföldi állomásra? A WizzAir-en kívül van még másik légitársaság, akihez jelentkezhetek itthonról, és lakhatnék itthon?

Elég össze-vissza sikerült feltennem a kérdésem, de ha valaki fel tudna világosítani, hogy hogyan működik az ilyemi, azt nagyon megköszönném! Minden választ előre is köszönök!



2016. nov. 3. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg meg a Ryanairnek van itt bazisa, ahova szoktuk felvenni magyarokat, de ryanaires sztyuvi anno azt mondta nekem, hogy nehez bekerulni, mert sok a magyar a cegnel, es azokat rakjak ide ugye keresre. De nagyobb legitarsasagok budapesti bazisarol nem nagyon tudok (ott altalaban a sztyuvik egy helyen laknak, lakast kapnak stb.), ahova meg felvetel is lenne. De egyebkent ha ennyire nem akarsz "mozdulni", akkor miert akarsz legiutaskisero lenni? Igy max. a wizzairnel lehetsz az.
2016. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Egyébként félre értesz, én igen szeretnék "mozdulni", csak nem vagyok tisztában a lehetőségeimmel. Hiszen ha más társaságnak nincs bázisa az országban, akkor gondolom magára az interjúra is ki kell utaznom. És azért nem olyan egyszerű elmenni teszem azt Londonig egy állás interjú miatt.
2016. nov. 4. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!