Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti metropolitan vs...

Budapesti metropolitan vs Zsigmond király egyetem? Vélemények?

Figyelt kérdés
Levelezőn gondolkodom önköltségesen, megéri-e ezek közül valamelyik vagy inkább már ne magánegyetemre menjek?

2016. nov. 4. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Mindkét említett "egyetem" gyenge komolytalan főiskola.


De mindkettő jobb mint a semmi, ha fogalmad sincs mihez akarsz kezdeni, mert legalább lesz egy diplomád ami új lehetőségeket nyit meg a szakválasztásban (másoddiplomás szakok) és a munkakeresésben is.


Jobban tennéd viszont ha kihasználnád az állami féléveidet, ha még vannak, valami valódi egyetemen egy téged érdeklő komolyabb szakon (ELTE, BME, SZIE, SOTE, BCE).

2016. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül inkább a Metropolitan, az üzleti képzéseik egész tűrhetőek.

Aki viszont leszól valamit, érveljen. Ez így nem korrekt.

ZSKE-nek borzasztó hírnevet generáltak az emberek... de például ha az a célod, hogy könyvelő legyél, és mivel a mérlegképes tanfolyamhoz kötelező a közgazdász diploma és ezt ""könnyen"" el akarod érni, akkor egy ZSKE is tökéletes. Utána már nem nagyon foglalkoznak vele, csak hogy a mérlegképes meglegyen.


"(ELTE, BME, SZIE, SOTE, BCE)."


A SZIE-nek üzleti képzések terén ugyan olyan rossz hírneve van, mint a ZSKE-nek.

2016. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezeket a fals infókat honnan veszed, hogy könyveléshez diploma kell?

Érvelésről beszélsz, de sem cáfolni sem megerősíteni nem tudtad állításaid, hogy miért rossz a hírneve egyiknek vagy a másiknak.

2016. nov. 7. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyi eszed van, hogy még a google-t sem tudod használni, akkor ne menj egy egyetemre sem.

A mérlegképes könyvelő bemeneti feltétele a szakirányú szakmai képesítés vagy a felsőfokú iskolai végzettség. Nyilván az előbbi nem diplomás, de én azokról beszéltem, akik diplomás könyvelők szeretnének lenni, és ehhez szeretnének egy olyan diplomát, amit elfogadnak bemeneti feltételként.


Az elsőnek is joggal tehetted volna fel ezeket a kérdéseket, kicsit olyan hatása van az egésznek, mintha kiírtál volna egy kérdést, hogy utána a másik regisztrációddal lesavazd ezt a 2 iskolát és más iskolákat dicsőítsél. Vannak itt gyakorin ugyanis ilyen élettelen emberek is a közoktatás kategóriában.


"hogy miért rossz a hírneve egyiknek vagy a másiknak"


Oda írtam, hogy rossz hírnevet generáltak neki az emberek, nem szerintem rossz, szóval kérdezd meg tőlük. Szövegértelmezés...

A SZIE budapesti képzéseire konkrétan azt szokták írni, hogy butított képzés zajlik a gödöllői képzéshez képest, és egyáltalán nem gyakorlatorientált.

2016. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!