Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik továbbtanulási lehetősé...

Melyik továbbtanulási lehetőség lehet a legjobb most?

Figyelt kérdés
Nem emeltezek egy tantárgyból sem, és infó lesz a választottam. 380-90 közötti pontra számítok. Ez a két szak amit kinéztem, esetleg gondolkozok a gépészmérnökön. Leginkább az energetikai mérnök tetszene, de nincs időm már felkészülni pluszba fizikából az érettségire(egyébként nem vagyok rossz belőle). Összességében nem tudok dönteni, hogy hova jelentkezzek. Valami tanács, hogy mi lenne érdemes? Kb minden tantárgyból jó vagyok, és ha felvesznek, szerintem képes lennék elvégezni a legtöbb szakot, de nincs semmi szenvedélyem, se olyan ami kimagaslóan tetszene. Mennek a nyelvek, de nem jelentkeznék anglisztikára. Szeretem az infót, de a proginfót nem hiszem hogy bírnám. A gépészmérnököt szerintem el tudnám végezni, de az meg olyan közömbös számomra. Nehéz döntés, hátha valaki tud valami tanácsot adni. Tudom hogy nem dönthet senki helyettem, csak mégis olyan tanácstalan vagyok.

2016. nov. 4. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Válassz agrár- vagy környezettudományi mérnöki szakot, ahhoz nem kell fizika, de hasznos az info és az angol.


Persze csak akkor válaszd, ha a biosz, kémia, föci jól megy!


Mezőgazdasági mérnök, környezetmérnök, környezetgazdálkodási mérnök, természetvédelmi mérnök, erdőmérnök, vadgazda mérnök, kertészmérnök, élelmiszermérnök, biomérnök

2016. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, néztem ezeket, leginkább az élelmiszermérnök tetszik, a mezőgazdasági dolgok nem annyira. Jó vagyok ezekből a tárgyakból is (egyébként a fizikával sincs bajom, csak így hirtelen érettségire felkészülni nem tudnék, mert utolsó évben nálunk már nincs ez a tantárgy). A baj inkább csak, hogy sok helyen azt hallani, hogy ezekkel nem lehet elhelyezkedni, és a Corvinusról is most tették át a szakot a Szent István Egyetemre.
2016. nov. 5. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!