Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Autistákkal szeretnék foglalko...

Autistákkal szeretnék foglalkozni, az ELTE-n tanuljak gyogypedagogusnak, és onnan szakosodjak-e tovább a megfelelő szakra vagy menjek valamilyen orvosi egyetemre ott végezzem el az általános orvosit majd onna menjek gyermekpszihora (itt is autizmus)?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok, pályaválasztás, egyetem előtt állok. Mindenképp autistákkal szeretnék foglalkozni. A lehetőségek elhelyezkedés, fizetés érdekelne.

2016. nov. 5. 22:15
 1/3 anonim válasza:

Ez nagyon derék, de ez a pálya nem neked való.

Méghozzá azért nem, mert érdekel téged a fizetés.

Akik autistákkal foglalkoznak, nem a pénzért csinálják, hanem valamilyen belső elhivatottságot éreznek.

Akármilyen nagy szaktekintély is lennél, sosem tudnának a tudásodhoz mérten arányos fizetést adni és akkor egyenes az út a frusztrációhoz, kiégéshez, aminek pedig a rád bízott autisták isszák meg a levét, akik az egészről nem tehetnek.

2016. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kicsit félreértelmezted.A fizetes az utolso ami engem érdekel. Ha érdekelne mehetnék általános orvosnak is. 3-4 éve már tudom hogy csakis autistákkal szeretnék foglalkozni. Már találkoztam is velük többször is. De azért köszi.
2016. nov. 6. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológia szak.
2017. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!