Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol-Magyar vagy Angol-Inform...

Angol-Magyar vagy Angol-Informatika tanári szakot érdemesebb választani?

Figyelt kérdés
Jövő szeptembertől megyek egyetemre, már csak az emelt angol szóbelim van hátra. Szerencsére meg van az ötös már az írásbelivel és feljebb tudom húzni még szóbelivel. Mindenképpen szeretnék foglalkozni az angollal, úgyhogy az lenne az egyik szak amire mennék, csak nem tudom mit válasszak másik szaknak. Infon gondolkodtam mert 81 százalékosra sikerült az érettségim, viszont matekom csak 55 százalékos lett és mindig gyenge voltam belőle ezért félek, hogy nem menne egyetemen a matek. A másik szak amire gondoltam az a magyar, viszont abból meg csak 73 százalékos lett az érettségim és amúgy sem vagyok nagy könyvmoly, de mégis csak közelebb áll az angol és magyar egymáshoz mint az angol és info. Mit tudtok tanácsolni?

2016. nov. 8. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Angol informatika szakot. A magyar se rossz egyébként, de az infó ma sokkal keresettebb, arról nem beszélve, hogy rendelkezz bármilyen infós végzettséggel a cégek kapkodni fognak utánnad. Legyen mérnökinfós, programozó vagy akár informatika tanár is.
2016. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És nem lesz oda gyenge a hármas matek? Igazából ez érdekelne.
2016. nov. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!