Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben hol található,...

Debrecenben hol található, olyan iskola, ahol idegenvezetőnek lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Idegenvezetőnek szeretnék tanulni, és nem találok ilyen iskolát. Kérlek segítsetek!

2016. nov. 10. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetemeken turizmus-vendéglátás szakok vannak, és ezek egy kicsit komolyabbak. Idegenvezetőként valami OKJ-s felnőttképzést tudsz találni. Pl itt:

[link]

2016. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

PL. A BETHLEN!!


[link]

2016. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A válaszokat nagyon szépen köszönöm!


Kedves utolsó!

Ezzel a Bethlenessel az gond, hogy oda angol nyelv kell és én németet tanulok. De azért köszi a segítséget

2016. nov. 11. 06:09
 4/5 tiltottgyumolcs válasza:
kedves kérdező! Én bethlenes idegenvezető tanuló vagyok. Az angol mellett németet és latint is tanulunk. szóval gyere nyugodtan, hidd el menni fog! A tanárok nagyon segítőkészek. Én mivel angolt tanultam ezért alapszinten kezdtük el a latint meg a németet is, de szerintem ez fordítva is így lenne! ne aggódj ezek miatt, egy próbát mindenképpen megér! :)
2017. febr. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A latinnak mi értelme van??
2017. febr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!